Regulamin

Regulamin portalu http://cityzoom360.com

Ostatnia aktualizacja regulaminu 16.10.2013

I. Wstęp

 1. Rejestracja w Serwisie http://cityzoom360.com jest nieodpłatna.
 2. Korzystając z Serwisu http://cityzoom360.com Użytkownik bądź Internauta potwierdza, że zapoznał się z treścią Regulaminu i akceptuje wszystkie jego postanowienia oraz zobowiązuje się do przestrzegania wszystkich jego postanowień.

II. Regulamin

 1. Regulamin - niniejszy regulamin świadczony przez Serwis http://cityzoom360.com
 2. Użytkownik - osoba fizyczna, prawna lub jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej, która posiada zarejestrowane konto w http://cityzoom360.com.
 3. Konto Użytkownika - strony oraz funkcje w http://cityzoom360.com dostępne po wprowadzeniu nazwy użytkownika oraz hasła.
 4. Internauta - osoba korzystająca z Serwisu w zakresie wyszukiwania kamer, przeglądania widoków z kamer.
 5. Nazwa użytkownika - oznacza indywidualne oznaczenie Użytkownika, którym Użytkownik posługuje się korzystając z Konta Użytkownika.
 6. Hasło - wprowadzony przez Użytkownika ciąg znaków mający na celu zabezpieczenie dostępu do Konta Użytkownika.

III. Rejestracja

 1. Użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rejestracji oraz dalszego użytkowania zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. 133 poz. 883. Użytkownik ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawienia lub usunięcia.

IV. Korzystanie z konta

 1. Użytkownik ma prawo do usunięcia swojego Konta Użytkownika.
 2. Użytkownik oraz Internauta zobowiązuje się przestrzegać zasad kultury oraz poszanowania innych użytkowników.
 3. http://cityzoom360.com nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników oraz Internautów. Użytkownicy i Internauci, których wypowiedzi naruszają prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 4. http://cityzoom360.com zastrzega prawo do zablokowania lub usunięcia Konta Użytkownika bez podania przyczyny.
 5. http://cityzoom360.com zastrzega sobie prawo do zablokowania Użytkowników i Internautów bez podania przyczyny.
 6. Użytkownik ma prawo do zmiany swoich danych podanych podczas rejestracji oraz późniejszego użytkowania konta.
 7. Użytkownik oraz Internauta nie może zamieszczać ogłoszeń lub reklam o charakterze komercyjnym.
 8. Użytkownik oraz Internauta nie może umieszczać treści, które naruszają tajemnice handlowe oraz prawa własności intelektualnej, w tym prawa autorskie i patentowe.
 9. Użytkownik oraz Internauta nie może zamieszczać wypowiedzi bądź treści obraźliwych, wulgarnych, o charakterze pornograficznym, nawołujących do szerzenia nienawiści lub konfliktów społecznych.
 10. Użytkownik oraz Internauta nie może zamieszczać linków do innych stron internetowych.
 11. Prezentowany obraz zależy wyłącznie od właściciela kamery i tylko oni ponoszą za niego pełną odpowiedzialność. Serwis http://cityzoom360.com nie ma żadnego wpływu na przekaz. Jeżeli zauważysz, że w kamerze pojawiają się treści niezgodne z polskim prawem zgłoś w/w kamerę do nas pod adres cityzoom360@gmail.com, a po sprawdzeniu zostanie usunięta z naszego portalu.
 12. Użytkownicy oraz Internauci ponoszą całkowitą odpowiedzialność za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku ich zachowania niezgodnego z powyższymi zastrzeżeniami.

V. Pozostałe

 1. http://cityzoom360.com zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu, informując o tym użytkowników poprzez wskazanie daty ostatniej zmiany na początku treści Regulaminu.
 2. W przypadku braku akceptacji zmian regulaminu Użytkownik rozwiązuje umowę z http://cityzoom360.com, co skutkuje usunięciem jego konta. http://cityzoom360.com zastrzega sobie prawo do okresowego zawieszenia działalności lub jej całkowitego zaprzestania. http://cityzoom360.com zastrzega sobie prawo do wprowadzenia opłat za świadczone usługi. O wprowadzeniu płatności Użytkownik będzie poinformowany poprzez pocztę e-mail, a w przypadku braku jej akceptacji nastąpi rozwiązanie umowy z Użytkownikiem.
 3. Serwis http://cityzoom360.com to platforma informacyjna na temat widoków z kamer w czasie rzeczywistym lub z opóźnieniem.